Tytuł profesora dla Pani dr hab. Ewy Górskiej
Z przyjemnością informujemy, że Pani dr hab. Ewy Górskiej z Katedry Biochemii i Mikrobiologii Instytutu Biologii SGGW otrzymała z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej tytuł profesora.
To wyjątkowe wyróżnienie stanowi potwierdzenie znaczącego dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego Pani Profesor, a także Jej wkładu w rozwój badań.
W imieniu społeczności Katedry Biochemii i Mikrobiologii składamy Pani Profesor serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów naukowych, wielu inspirujących projektów badawczych i satysfakcji z pracy akademickiej.
Serdecznie gratulujemy!